پنل ارسال پیامک

ارسال پیامک انبوه

بهترین پنل اس ام اس را از ما بخواهید، رضایت کامل شما را تضمین می کنیم. با خرید سامانه پیامک پارسیان، انبوهی از امکانات و قابلیت ها در اختیار شما قرار داده می شود.

ارسال به تفکیک جنسیت و سن

شما می توانید پیامک های خود را به شماره موبایلهای همراه اول به تفکیک جنسیت، سن و … ارسال نمایید. پس از ارسال، یک گزارش کلی از وضعیت پیامکها ارائه خواهد شد.

ارسال به لیست سیاه مخابراتی

در هنگام استفاده از سامانه پيامك، بخش اعظمي از پيامك هاي شما به دست مخاطبان مورد نظرتان نمي رسد، اما با استفاده از ماژول ارسال از طریق سیمکارت مي توانيد به صورت كاملا قانوني، به اين افراد پيامك مورد نظرتان را ارسال نماييد

 

60

در یک دقیقه ارسال انبوه پیامک

ارسال پیامک تبلیغاتی به اصناف

اگر مایلید به اصناف خاصی پیامک ارسال کنید، مااین امکان را برای شما فراهم کرده ایم. برخی از این اصناف عبارتند از:

املاک,آموزش,اتومبیل,چاپ و تبلیغات,کامپیوترو….

ارسال پیامک
نظیر به نظیر

ممکن است شما، لیستی از شماره های مد نظر خود را داشته باشید که برای هر یک از آنها یک متن متفاوتی را می خواهید ارسال کنید. شما براحتی می توانید یک فایل اکسل دو ستونی بسازید و آنرا در سایت بارگذاری نمایید. ما به لیست شماره های شما ارسال خواهیم کرد.

ارسال پیامک تبلیغاتی برحسب کد پستی

شما می توانید چند رقم ابتدای کدپستی منطقه ای که قصد ارسال SMS به آنجا را دارید در در نظر بگیرید تا فقط به افرادی که در آن منطقه ساکن هستند SMS ارسال شود. تعداد گیرندگان SMS بسته به منطقه انتخابی شما ممکن است از چند صد نفر تا چند ده هزار نفر متغییر باشد.

در سریع ترین زمان وب سایت، اپلیکیشن و خدمات خود را مجهز به سیستم پیامکی کنید.

نیاز به ارسال اس ام اس انبوه هدفمند دارید؟

تمایلی به عضویت و دریافت پنل ندارید؟

چنانچه قصد ارسال پیامک به تعداد زیاد داشته باشید می توانید بدون خرید سیستم پیام کوتاه نیز پیامک های خود را ارسال کنید. در اینصورت به ازای هربار سفارش دستمزد ارسال نیز دریافت می گردد. پیشنهاد می گردد درصورتی که نیاز به ارسال دائم و مکرر دارید، با خرید پنل پیام کوتاه، خود شخصا نسبت به ارسال پیام کوتاه اقدام نمایید اما اگر تعداد ارسال های شما به دفعات نیست و مثلا یک یا چند بار بصورت محدود قصد ارسال پیام کوتاه دارید می توانید سفارش ارسال انبوه به شماره های مشخص خود بدهید.

جهت ثبت سفارش ارسال انبوه و تبلیغاتی پیامک

  1. تصویر کارت ملی متقاضی
  2. تصویر فرم درخواست تکمیل شده
  3. فایل شماره ها (در صورت لزوم)

را به ایمیل info@parsiansoftware.ir ارسال نمایید. یکی از کارشناسان فروش پس از بررسی اولیه درخواست، جهت هماهنگی بیشتر با شما تماس خواهد گرفت.

top