طراحی سایت

وب سایت و طراحی وب سایت یک شرکت از چهره و ظاهر آن کسب وکار بسیار مهم تر می باشد ، زیرا که به نحوه رویکرد آن شرکت نسبت به کسب کار خود دارد. شرکت پارسیان، اهداف کسب وکار شما را به یک مورد با اهمیت جهت پیشرفت کسب و کار شما، در وب سایت شما تعریف می کند . طراحی وب سایت شرکت ، نه تنها نیاز به یک تیم ماهر و فنی طراحی سایت دارد، بلکه نیاز به گروهی از افراد حرفه ایی و زبردست در بازار دارد تا بتوانند اهداف آن کسب وکار و در مقابل تقاضای موجود در بازار برای آن را درک کنند . یک طراحی سایت موفق نیاز به درک واضح وشفاف و توانایی در ترسیم راه حل های کلی درپیرامون ویژگیهای منحصر به فرد هر صنعت و روند آن کسب وکار، دارد.

طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی

اولین کار برای ورود به عرصه ی بازار اینترنتی و تجارت آنلاین ، طراحی سایت مناسب و استاندارد با توجه به نیاز می باشد. طراحی سایت خبری، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت آموزشی ، طراحی سایت تبلیغاتی ، طراحی سایت نیازمندی ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی سایت پزشکی و …

بهینه سازی سایت و سئو

موتورهای جستجو ۸۵% از بازدید واقعی شما را تشکیل میدهد. اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده میکنند. امروزه داشتن تنها یک سایت کافی نیست ، سئو یکی از نیاز های هر سایتی است. رعایت اصول سئو در سایت باعث موفقیت میشود و بازدید فراوانی برای آن به ارمغان بیاورد.

طراحی سایت ریسپانسیو

با پیشرفت تکنولوژی های نمایشی مانند تبلت و موبایل و لبتاپ و …، طراحی وب سایت ها باید طوری باشد که با توجه به تکنولوژی، بتواند خود را سازگار نماید. به این کار طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو می گویند. یکی از تخصص های اصلی و مهارت های ویژه ی شرکت ما، طراحی Responsive یا طراحی واکنش گرا است.

پشتیبانی رایگان سایت

سیاست های اصلی شرکت پارسیان، آسودگی مشتری از بابت کار خود است. ما برای این کار با مشاوره های رایگان و جامع، در کنار شما خواهیم بود. پشتیبانی از کار شما وظیفه ی اصلی ماست و ما شما را از بابت کارتان آسوده خاطر نگه خواهیم داشت. مشاوره های ما از قبل قرار داد، آغاز و تا هر زمان که شما بخواهید ادامه میابد.

top